این هشت عادت را از ثروتمندان یاد بگیرید تا همه‌چیز برایتان تغییر کند

این هشت عادت را از ثروتمندان یاد بگیرید تا همه‌چیز برایتان تغییر کند

شاید برای شما هم سوال بوده همان طور که برای همه جای سوال است که چطور است عده‌ای از افراد معدود در جامعه با اینکه انگار کمتر از همه کار می‌کنند اما بیشترین پول‌ را نسیب خود می‌کنند؟

اگر به قانون علت و معلول باور دارید باید قبول کنید که هر چیزی دلیلی دارد و امروز می‌خواهیم بدانیم که ثروتمندان واقعا چه فرق‌هایی با بقیه مردم دارند… چه کارهای انجام می‌دهند که بقیه انجام می‌دهند؟

 

تفاوت اول – ریسک‌پذیری از کار هر روزانه‌شان است

این افراد اغلب مبالغ بالایی را قرض گرفته و با آن سرمایه گذاری می‌کنند، خرید زمین با تولید محصول جدید از جمله کارهای مهم آ‌ن ها محسوب می‌شود، این افراد با اعتماد به نفس بالا دست به ریسک‌های بالا می‌زنند، همین ویژگی ریسک‌پذیری آ‌نها منجر به درآمد بالای آ‌نها و موفقیت شان می‌شود.

 

 تفاوت دوم – اهداف مشخصی دارند

ثروتمندان دقیقا می‌دانند که در زندگی‌شان چه کاری می‌خواهند انجام دهند و راه‌های رسیدن به آن را به خوبی می‌دانند، این افراد مانند افراد عادی به زودی ناامید نمی‌شوند و در راه رسیدن به اهدافشان بسیار صبور هستند و هرگز از هدف خود عقب نشینی نمی‌کنند.

 

افرادی که اهداف مشخصی دارند موفق خواهند شد زیرا می‌دانند که می‌خواهند کجا بروند

"ارل نایتینگل"

نویسنده آمریکایی و بنیان‌گذار علم موفقیت شخصی

 

تفاوت سوم – به خودشان ایمان دارند

سرمایه گذاری و وارد شدن به کسب و کار جدید از نمونه کارهای افراد ثروتمند هستند؛

زیرا این افراد به خوبی آموخته‌اند که چگونه سرمایه گذاری کنند و درآمد بیشتری داشته باشند، این افراد اگر در سرمایه گذاری با شکست مواجه شود علل را به خوبی بررسی می‌کنند و از شکست خود درس‌های مفیدی می‌آموزند..

 

تفاوت چهارم – بر هر چیزی نظارت می‌کنند

آ‌نها بر روی هر فعالیت و یا سرمایه گذاری و یا کارهای گروهی به خوبی نظارت می‌کنند و همه چیز را با دقت کنترل می‌نمایید. تمرکز بر روی کار و اهدافشان را هرگز فراموش نمی‌کنند.

 

قبل از اینکه بتوانید یک میلیاردر شوید باید ابتدا مانند یک میلیاردر فکر کنید. باید یاد بگیرید که چطور به خودتان انگیزه دهید تا ترس را پایمال کنید.

"توماس استنلی"

نویسنده آمریکایی

 

تفاوت پنجم – در چالش‌ها رشد می‌کنند

افراد موفق با برخورد با هر چالشی به هیجان می‌آیند و با چالشها توجه ویژه دارند آ‌ن ها به خوبی دریافت کرده‌اند که گذر از هر چالشی می‌تواند تأثیر مثبتی بر روی زندگی‌شان داشته باشد.

 

رشد و پیشرفت و قدرت تنها با زحمت کشیدن و مبارزه به دست میاید.

"ناپلئون هیل"

نویسنده کتاب فکر کنید و ثروتمند شوید

 

تفاوت ششم – پولشان برای آ‌ن ها کار می‌کند نه خودشان

یکی از ویژگی‌های مهم ثروتمندان این است که آ‌نها به خوبی یادگرفته اند باید پول‌هایشان برای آ‌ن ها کار کنند. این افراد با انتخاب واحدهای مختلف و سرمایه گذاری، پولشان را در چرخه تولید قرار می‌دهند و خودشان با آزادی عملی که دارند که به دنبال راهکار جدید برای کسب درآمد هستند.

برای درک بهتر اهمیت این موضوع، قبلا مقاله دو قسمتی، مفصل به موضوع اینکه چرا نباید برای پول کار کنید منتشر شده که حتما باید بخوانید. 

 

تفاوت هفتم – کمتر از درآمدشان خرج می‌کنند

افراد ثروتمند با درآمد بالا و چند میلیاردی به خوبی می‌دانند که نباید بیش از حد خرج کرد، این افراد همیشه مراقب هستند تا بیش از درآمد خود خرج نکنند، به عبارت دیگر فرهنگ صرفه جویی در این افراد به خوبی مشاهده می‌شود.

 

این خیلی مهم است که بدانید به جای کم کردن مخارج‌ تان، باید درآمدتان را افزایش بدهید.

رابرت کیوساکی

نویسنده و سرمایه‌دار معروف آمریکایی

 

تفاوت هشتم – سخاوت‌مندترین افراد جامعه هستند

 ثروتمندان می‌دانند که زندگی یک خیابان دو طرفه است، بنابراین بسیاری از آ‌ن ها همواره در حال کمک به موسسه‌های خیریه هستند و تلاش می‌کنند انسان‌های بیشتری را تحت حمایت مالی قرار دهند تا آ‌ن ها نیز به اهداف خود در زندگی برسند؛ این افراد اعتقاد دارند، کمک کردن به دیگران در کار آ‌ن ها نیز مؤثر است.

آی نوتی مشاهده پست های زیر را به شما پیشنهاد می کند

بازاریابی و فروش

۶ روش موثر حفظ مشتری

بازاریابی و فروش

چگونه مشتریان را حفظ کنیم

بازاریابی و فروش

اصول موفقیت در بازاریابی تلفنی

بازاریابی و فروش

ایده-های انقلابی از کجا و چطور به ذهن افراد موفق و ثروتمند میرسد

0 نظر تایید شده برای این پست

    نظر شما چیست ؟