پچ 2.6.9 دیابلو 3

پچ 2.6.9 دیابلو 3

یک خبر خوب برای طرفداران بازی‌های استراتژیک! دیابلو 3 در تاریخ 21 می از پچ جدید رونمایی می‌کند. در این مقاله به تغییرات این پچ اشاره می‌کنیم.
در وبسایت بلیزارد، هدف از این تغییرات رفع مشکلات فعلی و اضافه کردن تنوع بیشتر به بازی اعلام شده است. هم‌چنین از کاربران خواسته شده تا در نسخه‌ی تست بازی شرکت کنند و تعادل آیتم‌های اضافه شده و باگ‌های احتمالی را بررسی کنند.
به دلیل زمان محدود نسخه‌ی تست، از کاربران خواسته شده تا هرکدام روی یکی از جنبه‌های بازی تمرکز کنند. مثلا اگر بازیکنی وجود دارد که کاراکتر اصلی او Barbarian است، بهتر است برای تست بهتر فقط روی همین کاراکتر تمرکز کند.
همچنین توصیه شده که برای فارم بهتر آیتم‌ها، هنگام کپی کردن کاراکترها آیتم‌هایی از جمله puzzle ring و Bovine Bardiches را در کیف آیتم‌های خود داشته باشید.
نیز در اطلاعیه از بازیکنان تستر خواسته شده که تلاش کنند تا بازی را دچار مشکل کنند و تا جایی که می‌توانند باگ پیدا کنند.
اولین تغییر فصل جدید بازی اضافه شدن قدرت عناصر در بازی است. هر دودقیقه قدرتی برای شما فعال می‌شود و به صورت خودکار عمل می‌کند. این قدرت‌ها عبارتند از:
سقوط شهاب‌سنگ بر سر دشمنان
برخورد صاعقه با دشمنان
آتش گرفتن دشمنان
آزاد شدن انرژی خالص و آسیب زدن به دشمنان
بارش سنگین گلوله‌های برف بر سر دشمنان
بازیکنانی که بتوانند چالش‌های فصلی را به پایان برسانند، جایزه‌ای دریافت خواهند کرد.
آیتم‌های اضافه شده به بازی عبارتند از:
ست جدید برای کلاس Demon Hunter به نام Gears of Dreadlands
با به دست آوردن دو آیتم از این ست، بابت هر بار استفاده از مهارت‌های اصلی، یک باف به مدت دو ثانیه دریافت می‌کنید. مهارت‌های اصلی به ازای هر یک باف 10% قدرت بیشتری پیدا می‌کنند.
با به دست آوردن 4 آیتم از این ست، بعد از استفاده از جادوی Strafe و در حین آن، آخرین مهارت اصلی شما به صورت خودکار مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین 60% آسیب کمتری می‌بینید و به ازای هر یک باف، سرعت حرکت شما بیشتر می‌شود.
با به دست آوردن تمامی آیتم‌های این ست، مهارت‌ها اصلی شما 10000% آسیب بیشتری به دشمن وارد می‌کنند.
ست جدید برای کلاس Necromancer به نام Masquerade of Burning Carnival
با به دست آوردن دو آیتم از این ست، موجودات احضار شده با جادوی Simulacrum دیگر آسیب نمی‌بینند، تمام اصلاح‌کننده‌های جادو را به دست می‌آورند و با کشته شدن شما، این جادو ریست می‌شود.
با به دست آوردن 4 آیتم از این ست، بعد از استفاده از جادوی Simulacrum، 50% آسیب کمتری می‌بینید و آسیب وارد شده بین موجودات احضار شده با جادوی فوق تقسیم می‌شود.
با به دست آوردن 6 آیتم از این ست، جادوی Bone Spear 10000% آسیب بیشتری به دشمن وارد می‌کند.
برای سهولت شرکت در سیستم امکان کپی کردن اطلاعات کاراکتر فعلی در سرور تست فراهم شده است.