عرضه لپتاپ شیائومی در بازار هند

عرضه لپتاپ شیائومی در بازار هند

شیائومی امروز لپتاپ Mi Notebook را در بازار هند عرضه می‌کند. این محصول در مقایسه با گوشی‌های هوشمند و حتی تلویزیون‌های هوشمند، کم سر و صدا بوده است. با شیوع بیماری کرونا و شروع قرنطینه در نقاط مختلف دنیا، بسیاری از افراد به کامپیوترهای خود روی آوردند و در این راستا شیائومی عرضه‌ی Mi Notebook را در بازار هند تسریع کرد و امروز در یک کنفرانس این معرفی رسما اعلام خواهد شد.

ویژگی‌های Mi Notebook

شرکت شیائومی در تیزرهای مختلف، بخش‌های متفاوتی از این محصول را معرفی کرده که در ادامه به آن‌های می‌پردازیم.

طراحی و نمایش: شیائومی قول یک طراحی تمیز از Mi Notebook داده و اعلام کرده که برآمدگی‌های این لپتاپ در مقایسه با محصولات رقیب (با قیمت مشابه) خیلی نازک‌تر خواهد بود. هم‌چنین صفحه‌ی نمایش Full HD از ویژگی‌های بارز این لپتاپ است.

پاور: منبع اصلی Mi Notebook چیپ‌های اینتل خواهند بود. در صفحه‌ی مرتبط با Mi، در وبسایت شیائومی، تصویری از یک چیپست Core i7 قرار داده شده و این لپتاپ می‌تواند از قدرتمندترین لپتاپ‌های ارائه شده تا کنون باشد. لپتاپ Mi از هارد SSD برای افزایش سرعت انتقال داده استفاده خواهد کرد.

باتری: شیائومی اشاره کرده که باتری این لپتاپ تا 12 ساعت شارژ را نگه خواهد داشت. یکی از مشکلات لپتاپ با مدت طولانی حفظ شارژ سنگینی محصول است؛ اما شیائومی به کاربران اطمینان داده که Mi Laptop جدید بسیار سبک‌تر خواهد بود.

مراسم معرفی

مراسم معرفی این لپتاپ امروز به صورت آنلاین اتفاق خواهد افتاد و در شبکاتی از جمله فیسبوک، توئیتر و یوتوب پخش خواهد شد.